Seznam aktualit

Mezi aktuality jsou řazeny informace týkající se zajímavých akcí, školení, seminářů či konferencí, závěrů z různých (i mezinárodních) konferencí či z Evropského parlamentu, informace o novinkách na webu atp.

Nejnovější aktuality

ANKETA – Vnímání vjezdu do obce

Snížení nejvyšší dovolené rychlosto na vjezdu do obce je dáno dopravním značením. Je však toto značení jako infromace o obci pro řidiče dostačující? Přidejte svůj názor...

Publikováno: 22. 7. 2022 |


Přejeme mnoho kilometrů bez nehod

Tým CDV spravující Observatoř bezpečnosti silničního provozu Vám do Nového roku přeje jen to dobré, klidné cestování, zajímavé zážitky a hlavně mnoho ujetých kilometrů, na kterých Vás ani nikoho z Vašich blízkých nepotká nic špatného.

Publikováno: 22. 12. 2021 |


Ulice i pro chodce - nové webové stránky

Zajímá Vás bezpečnost ulic z pohledu chodců? Zvyšování společenské atraktivity a estetické hodnoty místních komunikací a veřejných prostor? Chcete více informací o bezpečnosti chodců a jejich psychickému pohodlí?

Publikováno: 22. 2. 2021 |Seznam aktualit NSBSP

Tyto aktuality jsou tvořeny dílčími hodnoceními Národní strategie bezpečnosti silničního provozu. Novinky z NSBSP mají svoji záložku , je však možné je nalézt pro přehlednost i zde.

Nejnovější aktuality NSBSP